AKTUALNOŚCI

WYNAGRODZENIA: UWAGI OZZPIP DO PROJEKTU NOWELIZACJI USTAWY O SPOSOBIE USTALANIA NAJNIŻSZEGO WYNAGRODZENIA ZASADNICZEGO

Przedstawiamy uwagi Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych do projektu ustawy o zmianie ustawy o sposobie ustalania najniższego wynagrodzenia zasadniczego niektórych pracowników zatrudnionych w podmiotach leczniczych (UD366), przesłane do Ministerstwa Zdrowia w ramach konsultacji publicznych.
21 kwietnia 2022/Autor idziesz

Komunikat: biuro ZK OZZPiP nieczynne 15.04.2022

Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że Biuro Zarządu Krajowego OZZPiP w Warszawie
będzie nieczynne w  WIELKI PIĄTEK 15.04.2022 r.
13 kwietnia 2022/Autor idziesz

WIELKANOC 2022

Pielęgniarki, Pielęgniarze, Położne, Położni, Szanowni Państwo,
Koleżanki, Koledzy, pomimo toczącej się niedaleko wojny, życzę nam wszystkim dużo zdrowia, nadziei i miłości w nadchodzący czas Wielkiej Nocy. Niechaj radość Zmartwychwstania da Wam i Waszym Rodzinom siłę w pokonywaniu codziennych trudów i pozwoli z ufnością patrzeć w lepszą, spokojniejszą przyszłość.
13 kwietnia 2022/Autor idziesz

KOMUNIKAT: spotkanie robocze OZZPIP i NRPIP z przedstawicielami Ministerstwa Zdrowia

Rządowe propozycje zmian w ustawie o sposobie ustalania najniższego wynagrodzenia zasadniczego pielęgniarek i położnych, normy zatrudnienia w podmiotach leczniczych oraz opóźnienia w realizacji „Polityki wieloletniej na rzecz pielęgniarstwa i położnictwa" były tematami rozmów OZZPiP i NRPiP z przedstawicielami Ministerstwa Zdrowia.
12 kwietnia 2022/Autor idziesz

2022-04-01: OPUBLIKOWANO PROJEKT NOWELIZACJI USTAWY O NAJNIŻSZYCH WYNAGRODZENIACH W OCHRONIE ZDROWIA

Projekt został skierowany do konsultacji społecznych, w których uczestniczy również Ogólnopolski Związek Zawodowy Pielęgniarek i Położnych. Propozycje konkretnych zmian lub rozwiązań w ustawie można kierować do Biura Zarządu Krajowego OZZPiP do dnia 11 kwietnia 2022 r.
5 kwietnia 2022/Autor idziesz

ZARZĄD KRAJOWY OZZPIP – INFORMACJA Z POSIEDZENIA W DNIU 23-03-2022

INFORMACJA ZARZĄDU KRAJOWEGO Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych z posiedzenia w dniu 23.03.2022 - 1. POMOC DLA UKRAINY. Zakup przez OZZPiP ambulansu medycznego 2. NOWELIZACJA USTAWY O NAJNIŻSZYCH WYNAGRODZENIACH W OCHRONY ZDROWIA 3. WYBORY W OZZPiPZ POSIEDZENIA W DNIU 23 MARCA 2022 - 1. POMOC DLA UKRAINY. Zakup przez OZZPiP ambulansu medycznego 2. NOWELIZACJA USTAWY O NAJNIŻSZYCH WYNAGRODZENIACH W OCHRONY ZDROWIA. 3. WYBORY W OZZPiP.
26 marca 2022/Autor idziesz

MZ: Komunikat w sprawie zasad zatrudnienia personelu medycznego z Ukrainy w Polsce

Ministerstwo Zdrowia opublikowało komunikat w sprawie zasad zatrudnienia personelu medycznego z Ukrainy w Polsce. Pełny tekst komunikatu został zamieszczony na stronie Ministerstwa.
16 marca 2022/Autor idziesz

Uwaga ! Ważna informacja !

W dniach 23-24.03.2022 prosimy o kontakt z biurem wyłącznie za pomocą poczty elektronicznej (e-mail: biuro@ozzpip.pl) z uwagi na obrady Prezydium i Zarządu Krajowego Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych. Za utrudnienia przepraszamy.
15 marca 2022/Autor lukaszM